Wywóz mebli Warszawa

Utylizujemy oraz wywozimy zbędne graty

Od lat pomagamy naszym Klientom w Warszawie, okolicznych miejscowościach oraz innych miastach województwa mazowieckiego oraz lubelskiego w pozbywaniu się niechcianych gratów z domów, mieszkań, piwnic i innych lokali. Nasza oferta to kompleksowy wywóz gabarytów o różnej wielkości i konstrukcji.
Realizowane przez nas usługi to utylizacja oraz wywóz mebli domowych biurowych, sprzętów RTV i AGD oraz innych przedmiotów. W naszej branży często spotykamy się z osobami, które gromadzą różne niepotrzebne rzeczy, do których mają zbytni sentyment, żeby się ich pozbyć, albo odkładają kwestię uciążliwego wywozu i utylizacji mebli na odległy termin.
Nasza firma powstała po to, aby w takich przypadkach wyręczać Klientów. Doświadczona i wyszkolona ekipa szybko i bezproblemowo realizuje zlecenia odpowiednio zabezpieczając mienie oraz zgodnie z obowiązującymi normami.

Wywóz starych gabarytów

Wywóz mebli to często nawarstwiający się problem. Najczęściej w sprawie opróżniania mieszkań, domów i piwnic zgłaszają się do nas osoby, których lokale są przepełnione głównie starymi meblami, ubraniami i innym sprzętem domowym, który w czasie remontu został odstawiony do przechowalni i piętrzył się latami pod stertą kurzu. Naszym celem jest zadowolenie oraz opinie naszych Klientów. Wywóz mebli w Warszawie, zużytych i nie nadających się do niczego realizujemy kompleksowo. Jesteśmy dyspozycyjni, dostosowujemy termin do czasu naszego Klienta. Dysponujemy wysokiej jakości transportem umożliwiającym nam realizację zarówno małych, jak i dużych zleceń. Bezpiecznie i sprawnie wywieziemy stare meble lub zutylizujemy bez konieczności ingerencji Klienta.

Oczywiście zachęcamy wszystkich naszych stałych i potencjalnych klientów do systematycznego pozbywania się zbędnych rzeczy takich jak stare meble, nie tylko z salonu, w którym bywamy codziennie, ale i z piwnic, komórek, działek i garaży – jeżeli pozbywamy się tych rzeczy na bieżąco możemy cieszyć się o wiele większym komfortem, chociażby przy odszukiwaniu dokumentów czy pamiątek rodzinnych, jakie chowamy zwykle w podobnych miejscach, co wyżej wymienione niechciane przedmioty.

Utylizacja mebli biurowych

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego w ramach usługi wywozu gabarytów zapewniamy fachową obsługę przedsiębiorców. Utylizacja mebli biurowych to jedno z rozsądniejszych rozwiązań jeśli chcemy pozbyć się niechcianego umeblowania. Przyjmujemy elementy różnego rodzaju: krzesła, stoliki, fotele, regały, biurka i wiele innych. Utylizacja mebli biurowych w Warszawie realizowana jest przez naszą firmę legalnie i zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Wystarczy wynająć naszą ekipę, dopilnujemy aby pozbyć się zużytego umeblowania i sprzętu lub przewieziemy go w inne miejsce pozostawiając obiekt posprzątany i gotowy na uzupełnienie nowymi meblami biurowymi.

Działamy w całym województwie mazowieckim i lubelskim

Pewex to przedsiębiorstwo warszawskie, które nie tylko szybko i sprawnie opróżni dom, piwnicę czy garaż z zalegających w nim starych mebli i sprzętu domowego, ale także posiada odpowiednie warunki i uprawnienia do wywożenia wszystkich innych gabarytów. Dodatkowo przypominamy, że posiadamy w ofercie szerszy zakres prac w tym rozbiórki i wyburzenia, opróżnianie mieszkań i piwnic oraz sprzątanie po remontach – co sprawia, że w niektórych sytuacjach zamiast kilku zleceń nasi klienci mogą wybrać jedno, tańsze i szybciej zrealizowane. Głównie działamy lokalnie, ale nie znaczy to, że przyjmujemy zlecenia wyłącznie z terenu ścisłej Warszawy – z chęcią oferujemy swoje usługi porządkowe także klientom z okolicznych miejscowości oraz innych miast województwa mazowieckiego.

Nowoczesne pojazdy

Z uwagi na specyfikę naszej branży transportowo-porządkowej posiadamy odpowiednie pojazdy do przewożenia nawet dużych przedmiotów, więc i dojazd do klienta nie stanowi dla nas większego problemu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą wywozu gabarytów zachęcamy do kontaktu!
Przy tych kompleksowych usługach porządkowych zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą pracą oraz ustalimy wspólnie warunki realizacji usługi.

Całkowity koszt usługi ustalany jest w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta, rodzaj usługi oraz odległość jaką trzeba pokonać. Jeśli interesuje Państwa cennik prosimy o kontakt :

tel kontaktowy:
797 327 584