Rozbiórki i wyburzenia

USŁUGI
ROZBIÓRKOWO
WYBURZENIOWE

Wyburzanie ścian

Firma Pewex świadczy kompleksowe usługi rozbiórkowo-wyburzeniowe domków jednorodzinnych, altan działkowych, komórek, warsztatów oraz innych obiektów. Realizujemy rozbiórki w Warszawie budynków o różnej wielkości i konstrukcji m.in. ceglanych, metalowych, mieszanych, kartonowo-gipsowych, betonowych itp. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Wykorzystanie nowoczesnych metod poparte wieloletnim doświadczeniem pozwala nam świadczyć najwyższą jakość usług, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm wyburzeniowych. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy renomowanych marek tj. CAT, Stihl, Makita. Wszelkie prace wykonujemy przy zastosowaniu sprzętu ciężkiego: koparko-ładowarek oraz specjalistycznych wywrotek z dźwigami HDS.

Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do Klienta
  • kompleksową i profesjonalną obsługę
  • dokładność, rzetelność i bezpieczeństwo
  • podczas wykonywania usług
  • terminową i szybką realizację zlecenia
  • konkurencyjne ceny

Gruntowne wyburzanie ścian

Usługi realizowane przez firmę Pewex z zakresu działań remontowych to także wyburzanie ścian. Profesjonalnie i solidnie zajmiemy się rozwaleniem ścian działowych, zrywaniem podłóg oraz skuwaniem glazury i terakoty w domach, mieszkaniach, biurach, komórkach, garażach i innych obiektach. Usługi te kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nasza kadra to grupa inżynierów i techników z doświadczeniem, umiejętnościami i uprawnieniami niezbędnymi do realizacji prac rozbiórkowych o każdym poziomie trudności. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz przestrzeganie obowiązujących norm i zasad wymaganych podczas wykonywania tego typu prac. Wysoka jakość usług w najniższej cenie zachęca do współpracy z firmą Pewex.

Skuteczne metody

Przed przystąpieniem do działań dokładnie badamy i analizujemy stopień trudność wykonywanych prac rozbiórkowo-wyburzeniowych. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, wspólnie dobieramy najlepszą metodę. Rozbiórki wykonywane przez naszą firmę mają charakter maszynowy. Jesteśmy dyspozycyjni, na wyburzanie ścian umawiamy się w dogodnym dla Klienta terminie. Gwarantujemy tylko sprawdzone i bezpieczne techniki. Świadczymy usługi kompleksowo doradzamy, niszczymy, sprzątamy i wywozimy materiał pozostawiając porządek na terenie wykonywanych prac.

O czym należy pamiętać?

Wszystkie prace związane z wyburzaniem ścian i rozbiórkami jeśli jest to konieczne muszą spełniać warunki rozbiórki budynku oraz posiadać pozwolenie od starosty. Istotne jest, aby sprawdzić czy budynek nie widnieje w rejestrze lub ewidencji zabytków. Jako profesjonalna firma działamy zgodnie z literą prawa. Nieprzestrzeganie przepisów może powodować nieodwracalne skutki karne.

Więcej informacji na temat oferowanych usług można uzyskać telefonicznie.

tel kontaktowy:
797 327 584