Wywóz gruzu

Wywóz gruzu i odpadów
budowlanych w workach Big Bag

 

JAK WYWOZIMY GRUZ

Właśnie przeprowadzasz remont domu, mieszkania, skuwasz tynki, kafle w łazience i toalecie, wyburzasz ściany a teren wokół Ciebie zaczyna przypominać gruzowisko? Stoisz przed dylematem, jak pozbyć się zalegającego gruzu?
Pokruszony beton, płytki, cegła, kamień, elementy sanitarne, umywalki czy ziemia, nie mogą trafić do zwykłych kontenerów na odpady komunalne.
Jeżeli odpadów jest niewiele, można zapakować je w pojemniki czy grube worki i osobiście wywieźć do PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych).
Problem pojawia się wtedy, gdy odpadów jest znacznie więcej.

Nasza firma świadczy kompleksowego usługi wywozu odpadów poremontowych i gruzu budowlanego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie wywozu gruzu, specjalistyczny sprzęt, wyspecjalizowanej ekipie, sprawiają, że prace wykonujemy szybko, sprawnie i precyzyjnie.

Aby pozbyć się gruzu, oferujemy dwa warianty:

  • specjalne worki na gruz „big bag”
  • Wynajęcie i podstawienie kontenera

Specjalistyczne worki na gruz typu „big bag” sprawdzają się w przypadku niewielkiego remontu. Jest to najwygodniejsza opcją pozbycia gruzu i odpadów remontowych szybko oraz sprawnie.

Nasza firma oferuje kompleksową usługę usunięcia gruzu wraz z pakowaniem i wyniesieniem bezpośrednio z lokalu wprost na samochód (w obiektach z windą jak i bez windy). Usługa ta jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy cenią swój czas.
Wynajęcie kontenera na wywóz gruzu i odpadów wraz z podstawieniem to idealne rozwiązanie przy dużych remontach czy budowach.
Posiadamy specjalistyczny park sprzętowy, kontenery w różnych rozmiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w najtrudniejsze miejsca, t.j. wąskie bramy czy też niewielkie podwórka.
Nasza ekipa na życzenie Klienta może zająć się też załadunkiem i wyniesieniem gruzu i odpadów budowlano-remontowych.

Działamy w miejscowościach: Garwolin, Osiec, Wilga, Łaskarzew oraz w innych miejscowościach powiatu garwolińskiego

Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie usługi wywozu gruzu na najwyższym poziomie.
Dokładamy wszelkich starań, by prace przebiegały bez opóźnień, inwestujemy w wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu możemy wykonywać prace wywozowe nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do podjęcia z nami współpracy.

tel kontaktowy:
797 327 584