Rozbiórka szklarni Warszawa

Demontaż konstrukcji stalowych

firma sprzatajaca szkalarnie
rozbiorka-szklarni
mielenie-szkla

Jedną z gałęzi działalności firmy Pewex jest demontaż i rozbiórka wszelkich konstrukcji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu prac rozbiórkowych konstrukcji stalowych oraz innych metalowych elementów. Sprawnie, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie przeprowadzamy demontaże oraz podejmujemy się realizacji zleceń o zróżnicowanej skali trudności.

W profesjonalny sposób demontujemy, tniemy i rozbieramy na mniejsze elementy konstrukcje hal stalowych, hal namiotowych, magazynowych, wiat, itp. czyli wszystko to, czego nie można samodzielnie zdemontować i przetransportować do punktu składowania.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu kompleksowych rozbiórek szklarni. Rozbiórka szklarni należy do trudniejszych i niebezpiecznych prac oraz wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności. Jako specjaliści podejmujemy się tego typu zleceń, oferując sprawny demontaż szklarni, utylizację szkła oraz innych surowców pochodzących z rozbiórki.

Podejmujemy się rozbiórki zarówno pojedynczych szklarni jak również dużych kompleksów szklarniowych. Każde zlecenie obejmujące rozbiórkę szklarni realizujemy z zachowaniem niezwykłej staranności i czystości, szkło zostaje przez nas usunięte a teren po zakończeniu prac posprzątany. Prace odbywają sie? pod nadzorem osoby uprawnionej, z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa ludzi i otoczenia, przestrzegając wszystkie obowiązujące przepisy dotyczące prowadzenia robót rozbiórkowych.
Demontaże i rozbiórki przeprowadzamy metodą tradycyjną i ręczną.
Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz dobrze przeszkolonych i kompetentnych pracowników a także własny plac składowy.
Gwarantuje to nam dobrze, szybkio i bezproblemowo przeprowadzenie rozbiórki i demontażu konstrukcji.

Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, który jest dla nas kolejnym doświadczeniem i daje nam możliwość wykazania się na najwyższym poziomie.

Duże doświadczenie w pracach związanych z rozbiórką i demontażem, odpowiednio przygotowany plan, nowoczesny system pracy oraz wysoko wykwalifikowana kadra montażystów zapewni Państwu rzetelne wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami rozbiórkowymi zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem.

tel kontaktowy:
797 327 584

demontaż kompleksów w szklarniowych
demontaz-szklarni