Sprzątanie po zgonach

Sprzątanie po zwłokach
i dezynfekcja po zgonie

Jednym z najtrudniejszych zadań w pracy firm zajmującej się opróżnianiem i wywożeniem niechcianej zawartości mieszkań jest sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie. Nie tylko nie każdy chce się podjąć tego zadania, ale także nie każdy potrafi wykonać to w sposób profesjonalny – tak, by sprawnie i szybko przywrócić mieszkanie do poprzedniego stanu. Na szczęście możesz na nas liczyć, również w takich chwilach.

Sprzątanie po zgonach

Oczywiście każdy przypadek się od siebie różni – jednak zazwyczaj sprzątanie po zmarłych wymaga wykonania szeregu czynności, dzięki którym mieszkanie zostanie pozbawione pozostałości po zamieszkującej je uprzednio osobie. Chodzi tu między innymi o usunięcie wszystkich należących do zmarłego przedmiotów, w tym odzieży i produktów do higieny osobistej. Bardzo często członkowie najbliższej rodziny, a nawet osoby postronne nie chcą podejmować się takich prac. Skorzystanie z pomocy specjalistów może więc pomóc w poradzeniu sobie z tym problemem.
Z nami nie musisz się obawiać o sprzątanie po zgonach – przyjedziemy w wyznaczone miejsce na czas i usuniemy wszystko, co trzeba będzie – bez zbędnych uwag i bez problemów. Zapewniamy pełen profesjonalizm w działaniu i ochronę osób postronnych przed nieprzyjemnymi widokami i zapachami. Nie musisz więc podejmować się tego trudnego zadania samodzielnie bądź narażać na nieprzyjemności swoich bliskich. Sprawnie i bezpiecznie wykonamy sprzątanie po zwłokach – w każdym czasie i w każdych warunkach.

Dezynfekcja po zgonie

Sprzątanie po zgonie nie kończy się jednak na samym wyniesieniu zwłok i przedmiotów należących do zmarłego. Praktycznie zawsze potrzebne jest również dogłębne oczyszczenie pomieszczenia i dezynfekcja, dzięki którym będzie się ono nadawało do bezpiecznej eksploatacji przez Twoją rodzinę. Fachowo wykonana dezynfekcja po zgonie powinna być dostosowana do okoliczności i woli klienta – może to być ozonowanie, dezynfekcja chemiczna czy czyszczenie suchym lodem. Najważniejsze jest osiągnięcie zamierzonego celu – obiekt po przeprowadzonym oczyszczaniu nie powinien w żaden sposób zdradzać, że ktoś w nim umarł – niezależnie od okoliczności. Mieszkanie takie powinno być zdatne do ponownego zamieszkania bądź odsprzedaży – nie stwarzając przy tym zagrożenia sanitarnego ani bakteryjnego.

Z nami poradzisz sobie z każdym wyzwaniem

Niezależnie w jak bardzo opłakanym stanie znajduje się mieszkanie, którego opróżnienie nam zlecisz, możesz mieć pewność, że wykonamy to zadanie profesjonalnie. Przykładamy wagę do detali – zarówno podczas wynoszenia niechcianych przedmiotów z domu, jak i wykonując prace specjalistyczne, takie jak chociażby dezynfekcja po zgonach – daje nam to gwarancję, że nasi klienci będą zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dysponujemy wszystkim, co niezbędne, by podjąć się każdego zlecenia. Nie musisz się więc martwić, czym i gdzie wywieźć usuwane przedmioty – weźmiemy to wszystko na siebie, pozostawiając Tobie jedynie opłacenie faktury. Czysto, szybko i schludnie przywracamy mieszkania do ich pierwotnego stanu.

tel kontaktowy:
797 327 584