Opróżnianie oraz sprzątanie działek

Czyszczenie działek, sprzątanie domków letniskowych oraz porządkowanie terenów zielonych

Firma Pewex proponuje kompleksowe usługi porządkowania terenów zielonych, w tym specjalistyczne opróżnianie i sprzątanie działek i domków letniskowych, wykarczowanie krzaków, wycinkę drzew z wykopaniem karp, przycinanie gałęzi, traw i krzewów oraz dogłębne czyszczenie ogródków działkowych. Ponadto zapewniamy uprzątnięcie i wywóz powstałych odpadów organicznych, resztek roślinnych oraz liści i gałęzi drzew. Świadczymy usługę na terenie województwa mazowieckiego, szczególnie w Warszawie. 

Dokładnie i sprawnie doprowadzimy do porządku stare i niepielęgnowane działki i domki letniskowe przywracając im piękny wygląd oraz stwarzając idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w komfortowych warunkach. Profesjonalnie przygotujemy teren przed zakładaniem ogrodów.

Dodatkowo zapewniamy:

  • szybką i terminową realizację zlecenia
    konkurencyjne ceny
  • indywidualne podejście do Klienta
  • profesjonalne czyszczenie mniej i bardziej zapuszczonych działek
  • dogadanie się w każdej kwestii
  • Profesjonalna ekipa

 

Naszą kadrę tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o perfekcyjne i dokładne sprzątanie działek w Warszawie, województwie mazowieckim i okolicach takich jak Garwolin, Osiec, Wilga, Łaskarzew w innych miejscowościach powiatu garwolińskiego. Zadbamy o piękno działki bez żadnej ingerencji właściciela. Zdobyta wiedza oraz umiejętności w branży pozwalają nam w szybki, a zarazem efektywny sposób zająć się czyszczeniem działek i domków letniskowych.
W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt oraz dbamy o bezpieczeństwo. Cennik porządkowania terenu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta oraz powierzchni sprzątanej działki.

Oferujemy jednorazowe i regularne sprzątanie działek. W celu zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

telefon kontaktowy :
797 327 584