Przygotowanie terenu pod inwestycje

Porządkowanie działek budowlanych pod budowę

wywoz-gruzu-w-workach
wywoz-gruzu-warszawa
wywoz-gruzu-w-workach

Praktycznie każda nowa inwestycja wymaga uprzedniego przygotowania działki, na której będzie prowadzona. Niezależnie od tego, czy planujesz postawić pomieszczenie gospodarcze, dom, bliźniaka czy coś większego, bez uporządkowania działki trudno będzie przejść sprawnie przez kolejne etapy realizacji. Coraz więcej inwestorów przekonuje się, że przygotowanie terenu pod inwestycje to coś więcej, niż tylko wywiezienie zalegających śmieci, a  pominięcie tego ważnego etapu podczas kalkulacji może się negatywnie odbić na terminowości oddania budynku. W ofercie firmy Pewex znajdziesz kompleksowe czyszczenie, które pozwoli na sprawne przeprowadzenie inwestycji.

Sprzątanie działek pod inwestycje – wcale nie takie proste!

 

Świeżo nabyty teren, który przez lata był nieużytkiem, rzadko kiedy znajduje się w stanie pozwalającym na rozpoczęcie inwestycji. Bardzo często zalegające na nim śmieci, gruz czy rosnące przez lata rośliny uniemożliwiają szybkie przejście do budowy. Niekiedy konieczne okazuje się wycinanie rosnących na nim drzew i krzewów, wywiezienie gruzu i zebranie wszystkich odpadów. Przeprowadzenie takiej akcji wymaga dobrego zorganizowania – nie tylko trzeba zapewnić pracowników, ale również zadbać o ich wyposażenie, przeszkolenie i odpowiednie narzędzia. Zgromadzone odpady należy później umieścić na pojeździe, który wywiezie je w odpowiednie miejsce – czyli znów pojawiają się dwa wyzwania. Jeśli nie dysponujesz samochodem dostawczym lub ciężarowym, a także nie wiesz, gdzie w Twojej okolicy można bezpiecznie wywieźć śmieci i gruz, to znów możesz tracić czas, co odbije się na wykonalności inwestycji. Problematyczne okazują się również odpady ponadgabarytowe, jak i nierówności na powierzchni samego terenu, które muszą zostać zniwelowane.

Czyszczenie terenu pod inwestycje – zleć to specjalistom!

 

Najprostszym sposobem na przygotowanie terenu pod inwestycje jest zlecenie nam tego zadania. Dlaczego? Jako firma zajmująca się sprzątaniem i wywożeniem śmieci, gabarytów czy uprzątaniem terenów dysponujemy pełnym zapleczem logistyczno-organizacyjnym, by sprawnie i szybko wykonać nawet najbardziej kompleksowe zadania z tego zakresu. Nasz doświadczony i wyszkolony zespół, wyposażony w odpowiednie narzędzia i samochody zadba o bezpieczne i bezproblemowe wykonanie prac. Najpierw dokładnie ocenią zakres prac i powiadomią Cię o terminie ich realizacji i koszcie całej operacji. Następnie, o wyznaczonej porze zjawią się na miejscu i zabiorą się do pracy – nie musisz nawet być obecny, aby nadzorować ich pracę. Dzięki doświadczeniu każdy z członków załogi dokładnie wie, co ma zrobić i bezzwłocznie podejmie się odpowiedniego zadania. Zebrane śmieci, odpady, gruz i gabaryty zostaną zapakowane na samochody i wywiezione w dozwolone miejsca, a Ty otrzymasz fakturę, zwalniającą Cię od późniejszej odpowiedzialności za śmieci – każdy z nich został profesjonalnie zutylizowany przez profesjonalistów.

Czyszczenie działek pod inwestycje budowlane – z nami Ci się uda!

 

Wykonujemy szerokie spektrum prac związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycje. Nie tylko segregujemy i wywozimy zalegające śmieci, ale również wyrównujemy teren, przeprowadzamy mulczowanie, karczujemy drzewa, a nawet zajmujemy się kłopotliwymi odpadami. Ten ważny etap, jakim jest porządkowanie działek pod inwestycje wcale nie musi oznaczać drogi przez mękę. Zamiast brać wszystko na siebie i organizować każdy detal tej pracy (pracowników, samochody, narzędzia, zabezpieczenia, szkolenie i nadzór), o wiele łatwiej będzie po prostu zdać się na specjalistów. Do zadań zawsze podchodzimy profesjonalnie, a punktualność jest jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia nas od konkurencji. Dlatego już na kolejne dni możesz planować dalsze etapy pracy, nie tracąc czasu na nieprzewidziane zdarzenia lub źle zaplanowane prace przygotowawcze. Podobnie jak setki klientów postaw na nas – i już wkrótce przekonaj się, jak tanio, szybko i sprawnie możesz pozbyć się uciążliwych rzeczy zalegających na terenie pod inwestycję!

Najważniejsze prace jakie przeprowadzamy:

  • usuwanie drzew, konarów chaszczy i krzewów
  • profesjonale zabezpieczenia drzew na placu budowy.
  • inwentaryzacja zieleni na działce budowlanej.
  • budowa ogrodzeń woków działki
  • mulczowanie terenu pod inwestycje
  • prace rozbiórkowe oraz sprzątające

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Załoga Pewex

 

oczyszczanie terenu pod inwestycję
demontaz-szklarni