Opróżnianie mieszkań oraz piwnic

Profesjonale usługi opróżniania

Firma porządkowa PEWEX świadczy tanie i efektywne usługi sprzątające w tym opróżnianie mieszkań i piwnic w Warszawie oraz wszystkich innych miastach na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy własny, profesjonalny i pakowny transport, cała kwestia opróżniania pomieszczenia leży po naszej stronie. Kompleksowo i szybko wykonujemy sprzątanie piwnic i mieszkań, nasi Klienci nie muszą się o nic martwić, ani w nic angażować.
Przyjmujemy zlecenia od właścicieli małych i dużych mieszkań, w różnych dzielnicach i o bardzo różnym stopniu zagracenia – jesteśmy elastyczni i otwarci, bez problemu radzimy sobie z wywożeniem dużych ilości ciężkich, niepotrzebnych gabarytów tj.: całe komplety starych mebli salonowych, zużyty sprzęt AGD i RTV, makulatura, stare rowery, z równym wysiłkiem przykładamy się do małych zleceń.

Kiedy to się opłaca?

Warszawa to duże miasto w związku z tym usługi takie jak opróżnianie mieszkań, sprzątanie piwnic wykonywane przez naszą firmę są najczęściej wybierane. Klienci korzystają z naszej oferty opróżniania mieszkań w różnych przypadkach takich jak zalegające sprzęty gospodarstwa domowego w tym RTV i AGD czy stare meble (wszelkie rodzaje – łóżka, szafy, półki, komody, kanapy) ale też złom i inne gabaryty.

Co oferujemy?

  • posprzątamy bałagan po remoncie w tym resztki materiałów budowlanych, których trzeba się jak najszybciej pozbyć, ponieważ brudzą i zajmują mnóstwo miejsca
  • demontaż elementów wyposażenia pokoju, salonu, łazienki czy kuchni
  •  generalne porządki związane z odnawianiem mieszkania, zakończeniem edukacji (wtedy najczęściej klienci pozbywają się masy podręczników, kartek z notatkami, segregatorów i innych tego typu papierów), wymianą mebli na nowsze
  •  pozbycie się gabarytów po osobie, która już dawno nie mieszka wspólnie z nami w lokalu

Cenimy sobie zadowolenie i opinie naszych Klientów, dlatego oprócz opróżniania piwnic i mieszkań kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem zajmujemy się sprzątaniem strychów, działek, domów, mieszkań, biur, komórek, garaży i innych obiektów w Warszawie. Opróżniamy mieszkania przeznaczone do likwidacji, zostawimy wysprzątane pomieszczenie do Państwa dyspozycji.

Kompleksowe opróżnianie piwnic i mieszkań

Nieważne czy chcą się Państwo pozbyć jedynie starej kanapy, niedziałającej lodówki czy chodzi o uprzątnięcie piwnicy wypełnionej pod sufit rzeczami, o których nawet sami właściciele nie mają za bardzo pojęcia – z chęcią podejmiemy się zarówno małych jak i dużych zleceń. Jeżeli jest Pan/i osobą, która nie gromadzi rzeczy w ekspresowym tempie i ciągle tonie w zbędnych rzeczach, które biorą się nie wiadomo skąd, to także pomożemy opróżnić pokój czy nawet całe mieszkanie, które na pewno dzięki temu zabiegowi nabierze świeższego wyglądu. Najważniejsze jest w końcu to, aby w naszym mieszkaniu żyło nam się komfortowo i by było to miejsce, do którego z chęcią wracamy po pracy lub ze szkoły, gdzie spędzamy miłe chwile – w zagraconym zbędnymi rzeczami mieszkaniu jest to trudne, dlatego tym bardziej polecamy kompleksowe opróżnianie mieszkań w Warszawie i okolicach.

Zgodnie z przepisami

Dysponujemy transportem najwyższej klasy, posiadamy warunki i pozwolenia wymagane do wywożenia rzeczy, jak i ich utylizacji, także kwestia odpadów i ich potencjalnej szkodliwości nie musi Państwa martwić. Zatrudniamy stałych, sprawdzonych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy ręczyć za fachowość i efektywność świadczonych przez nas usług oraz terminowe opróżnianie piwnic i mieszkań

Usługi opróżniania mieszkań wykonujemy na terenie poniższych miejscowości:

Warszawa, Lublin, Radom, Piaseczno, Józefów, Garwolin, Siedlce, Łuków, Wyszków, Łomianki, Mińsk Mazowiecki, Dęblin, Puławy, Ryki, Żelechów,  Międzyrzec Podlaski, Lubartów, Kazimierz dolny, Otwock, Grójec, Góra Kalwaria, Wołomin, Tłuszcz, Marki Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Warka, Kozienice, Stoczek Łukowski, Nadarzyn, Kajetany Tarczyn, Konstancin Jeziorna, Radzymin, Sulejówek, Radzyń Podlaski, Sochaczew, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki,  Serock, Węgrów, Zwoleń, Pionki

 

Całkowity koszt usługi ustalany jest w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta, rodzaj usługi oraz odległość jaką trzeba pokonać. Jeśli interesuje Państwa cennik prosimy o kontakt.

telefon kontaktowy :
797 327 584