Adres

ul. Grodzieńska 22
03-750 Warszawa

Godziny pracy

Pon – Pt  7:00 – 21:00
Sob – Nd 7:00 – 21:00

Zadzwoń

797 327 584

Adres

ul. Grodzieńska 22
03-750 Warszawa

Godziny pracy

Pon – Pt  7:00 – 21:00
Sob – Nd 7:00 – 21:00

Zadzwoń

Opróżnianie mieszkań oraz piwnic

Profesjonale usługi opróżniania

Firma porządkowa PEWEX świadczy tanie i efektywne usługi sprzątające w tym opróżnianie mieszkań i piwnic w Warszawie oraz wszystkich innych miastach na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy własny, profesjonalny i pakowny transport, cała kwestia opróżniania pomieszczenia leży po naszej stronie. Kompleksowo i szybko wykonujemy sprzątanie piwnic i mieszkań, nasi Klienci nie muszą się o nic martwić, ani w nic angażować.
Przyjmujemy zlecenia od właścicieli małych i dużych mieszkań, w różnych dzielnicach i o bardzo różnym stopniu zagracenia – jesteśmy elastyczni i otwarci, bez problemu radzimy sobie z wywożeniem dużych ilości ciężkich, niepotrzebnych gabarytów tj.: całe komplety starych mebli salonowych, zużyty sprzęt AGD i RTV, makulatura, stare rowery, z równym wysiłkiem przykładamy się do małych zleceń.

Kiedy to się opłaca?

Warszawa to duże miasto w związku z tym usługi takie jak opróżnianie mieszkań, sprzątanie piwnic wykonywane przez naszą firmę są najczęściej wybierane. Klienci korzystają z naszej oferty opróżniania mieszkań w różnych przypadkach takich jak zalegające sprzęty gospodarstwa domowego w tym RTV i AGD czy stare meble (wszelkie rodzaje – łóżka, szafy, półki, komody, kanapy) ale też złom i inne gabaryty.

Co oferujemy?

  • posprzątamy bałagan po remoncie w tym resztki materiałów budowlanych, których trzeba się jak najszybciej pozbyć, ponieważ brudzą i zajmują mnóstwo miejsca
  • demontaż elementów wyposażenia pokoju, salonu, łazienki czy kuchni
  •  generalne porządki związane z odnawianiem mieszkania, zakończeniem edukacji (wtedy najczęściej klienci pozbywają się masy podręczników, kartek z notatkami, segregatorów i innych tego typu papierów), wymianą mebli na nowsze
  •  pozbycie się gabarytów po osobie, która już dawno nie mieszka wspólnie z nami w lokalu

Cenimy sobie zadowolenie i opinie naszych Klientów, dlatego oprócz opróżniania piwnic i mieszkań kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem zajmujemy się sprzątaniem strychów, działek, domów, mieszkań, biur, komórek, garaży i innych obiektów w Warszawie. Opróżniamy mieszkania przeznaczone do likwidacji, zostawimy wysprzątane pomieszczenie do Państwa dyspozycji.

Kompleksowe opróżnianie piwnic i mieszkań

Nieważne czy chcą się Państwo pozbyć jedynie starej kanapy, niedziałającej lodówki czy chodzi o uprzątnięcie piwnicy wypełnionej pod sufit rzeczami, o których nawet sami właściciele nie mają za bardzo pojęcia – z chęcią podejmiemy się zarówno małych jak i dużych zleceń. Jeżeli jest Pan/i osobą, która nie gromadzi rzeczy w ekspresowym tempie i ciągle tonie w zbędnych rzeczach, które biorą się nie wiadomo skąd, to także pomożemy opróżnić pokój czy nawet całe mieszkanie, które na pewno dzięki temu zabiegowi nabierze świeższego wyglądu. Najważniejsze jest w końcu to, aby w naszym mieszkaniu żyło nam się komfortowo i by było to miejsce, do którego z chęcią wracamy po pracy lub ze szkoły, gdzie spędzamy miłe chwile – w zagraconym zbędnymi rzeczami mieszkaniu jest to trudne, dlatego tym bardziej polecamy kompleksowe opróżnianie mieszkań w Warszawie i okolicach.

Zgodnie z przepisami

Dysponujemy transportem najwyższej klasy, posiadamy warunki i pozwolenia wymagane do wywożenia rzeczy, jak i ich utylizacji, także kwestia odpadów i ich potencjalnej szkodliwości nie musi Państwa martwić. Zatrudniamy stałych, sprawdzonych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy ręczyć za fachowość i efektywność świadczonych przez nas usług oraz terminowe opróżnianie piwnic i mieszkań.

Całkowity koszt usługi ustalany jest w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta, rodzaj usługi oraz odległość jaką trzeba pokonać. Jeśli interesuje Państwa cennik prosimy o kontakt.

telefon kontaktowy :
797 327 584