Opróżnianie mieszkań i piwnic – dlaczego warto zlecić usługę opróżniania profesjonalistom?

lip 8, 2020 | Bez kategorii, Opróznianie mieszkań, Wynajem kontenerów, Wywóz mebli

Odziedziczyłeś opustoszałe mieszkanie? Chcesz wreszcie uprzątnąć przez lata zapomnianą piwnicę? Twój garaż domaga się opróżnienia? Zanim ochoczo weźmiesz się do samodzielnego usunięcia zalegających śmieci i gratów, rozważ czy lepszym wyborem nie okaże się skorzystanie z fachowej pomocy.

Opróżnianie mieszkań, piwnic i garaży – wcale nie takie proste

Choć na pierwszy rzut oka opróżnienie opuszczonego mieszkania, zapomnianej piwnicy czy zagraconego garażu może nie wydawać się wielkim wyzwaniem, warto mieć świadomość wyzwań z tym związanych i niebezpieczeństw kryjących się za tym zadaniem. Często bowiem zalegające latami meble, tapicerki, ubrania i inne odpady okazują się siedliskiem niechcianych zwierząt – myszy, szczurów, nietoperzy, kun, a nawet dzikich psów i kotów. Te niewielkie zwierzęta mogą stanąć w obronie swoich gniazd i legowisk i zaatakować osoby zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, w których się znajdują. Konsekwencją są nie tylko rany i związany z nimi ból, ale możliwość zarażenia wścieklizną, wymagającą podjęcia natychmiastowego i kłopotliwego leczenia (już samo takie zajście jest podstawą do rozpoczęcia terapii). Jako fachowcy zajmujący się na co dzień opróżnianiem pomieszczeń doskonale zdajemy sobie sprawę z czyhających zagrożeń, dlatego zawsze dbamy o odpowiednie zabezpieczenia – oczu, rąk, tułowia i nóg. Dzięki temu mamy pewność, że praca wykonywana jest w sposób bezpieczny.

Jednak opróżnianie piwnic, strychów czy opróżnianie mieszkań to nie tylko wyzwania związane z niechcianymi lokatorami – to również kwestie organizacyjne – gdzie i w jaki sposób składować wynoszone przedmioty, jak je wywieźć, które z wywożonych rzeczy można bezpiecznie wyrzucić na wysypisko, a które należy utylizować w specjalny sposób. To również kwestie związane z zamówieniem i umieszczeniem odpowiednich rozmiarów kontenera na odpady i jego sprawny odbiór. W wielu miastach takie kontenery z uwagi na ruch uliczny i liczne ograniczenia nie mogą zbyt długo stać przy ulicy, dokładamy więc starań, by prace przebiegały możliwie szybko, a jeśli to niezbędne zabiegamy o potrzebne zezwolenia, dzięki którym cały proces odbywa się w zgodzie z prawem.

Nasze usługi, obejmujące opróżnianie garaży, wywóz mebli i wywóz gabarytów cieszą się szczególnym powodzeniem wśród osób prowadzących działalność gospodarczą – dzięki temu, że świadczymy nasze usługi szybko i kompleksowo, możliwe jest błyskawiczne rozpoczęcie użytkowania nowo nabytych lub dzierżawionych nieruchomości. Zawsze dokładamy starań, by świadczyć usługi kompleksowo – ani Ty, ani Twoi pracownicy (lub domownicy) nie muszą brać udziału w prowadzonych pracach. Cały ciężar bierzemy na swoje barki – od zaplanowania prac, zorganizowanie kontenera na odpady, zapewnienie ludziom narzędzi i środków ochrony indywidualnej, aż po wywiezienie kontenera i uprzątnięcie oczyszczonego terenu.

oproznianie strychow

Jakich zleceń się podejmujemy?

Tak naprawdę podejmujemy się każdego zadania związanego z opróżnianiem i oczyszczaniem pomieszczeń – niezależnie od jego rozmiaru. Zarówno niewielkie prace, takie jak sprzątanie piwnic, czy wywiezienie pojedynczych mebli, jak i opróżnianie całych domów, a nawet hal magazynowych – to wszystko wchodzi w zakresy wykonywanych przez nas prac. Usuniemy z Twojego mieszkania zarówno lekkie przedmioty, jak i nawet te najcięższe (zdarzają się stare fortepiany, telewizory, meble) – nawet jeśli mieszkasz na wysokim piętrze w bloku. Utylizujemy również kłopotliwe odpady, z którymi samodzielnie trudno byłoby Ci się uporać.

Pozwól sobie pomóc

Jeśli przytłacza Cię już sama myśl o uprzątnięciu zagraconego garażu, a równocześnie męczy Cię ten stan i chciałbyś w końcu cieszyć się porządkiem i odzyskaną przestrzenią, to znak, że przyda Ci się pomoc. Zamiast tkwić w rozterce, ryzykować swoje zdrowie albo zastanawiać się jak zorganizować całą procedurę po prostu zadzwoń do nas. Twój urlop jest zbyt cenny, byś miał go marnować na mozolne wywożenie śmieci, opróżnianie strychów, piwnic czy garaży. Lepiej spędzić ten czas z rodziną, a zadanie powierzyć nam. Gwarantujemy Ci, że będziesz zaskoczony jak szybko i sprawnie uporamy się z nawet największym bałaganem. Zaskoczą Cię również niskie ceny naszych usług. Garaż stanie się w końcu miejscem na Twój samochód, strych uwolni się od niepotrzebnych gratów, a piwnica będzie mogła zostać wykorzystana na składowanie przetworów, win czy innych przydatnych rzeczy. Stare meble, śmieci, części samochodowe i zepsute sprzęty AGD w końcu na dobre znikną z Twojego życia – bo przecież na to zasługujesz.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do kontaktu

Paweł Rękawek

telefon kontaktowy:
797 327 584