PEWEX wywóz gabarytów PEWEX PEWEX
4 stars - based on 250 reviews
100
al. 3 maja Warszawa 00-401
(+48)797 327 584 PLN Hours: Mo-Fr 8:00-16:00
zadzwoń do nas 24/7 +48 797 327 584 napisz do nas pawel1.77@wp.pl
Witamy w Pewex

Odbiór i wywóz gruzu Warszawa - Tanio i sprawnie

Firma Pewex świadczy usługi porządkowe i transportowe wszelkiego rodzaju odpadów po remontach i budowach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę oraz zaoferowanie najwyższej jakości usług. Proponujemy odbiór gruzu w Warszawie i innych miastach województwa mazowieckiego i lubelskiego. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz bogata flota pojazdów umożliwiają wywożenie odpadów każdej ilości. Dbamy o to, aby terminy wywozu były jak najkrótsze, dlatego już tego samego dnia lub na drugi dzień podstawiamy kontener na gruz i zabieramy ze wskazanego wcześniej miejsca. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Usługę odbioru gruzu i wywozu kierujemy do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Odbiór i wywóz gruzu w Warszawie tanio i bezproblemowo realizujemy dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych klientów.

Kontener na gruz w super cenie

Priorytetem, który stawiamy sobie na pierwszym miejscu jest ciągłe doskonalenie i rozwijanie branży. Jeśli Państwo sprzątają, prowadzą remont lub budowę zachęcamy do wynajęcia kontenera na odpady, który usprawni pracę. Posiadamy na wynajem 10 kontenerów na gruz o ładowności od 3 m3 do 10 m3, gdzie największą liczbę stanowią modele o pojemności 7m3. Szeroki wybór umożliwia nam odbiór gruzu o różnej wadze i wielkości. Cena wynajmu kontenera rozpoczyna się już od 300 zł. Warto dodać, że posiadamy także samochód hakowiec (kontenerowiec) oraz wywrotkę. Wynajmując kontener na gruz w firmie Pewex mają Państwo gwarancję, że podczas transportu odpowiednio zabezpieczymy mienie, nic nie będzie uszkodzone, ani zepsute.

Fachowa obsługa

Profesjonalna obsługa Klienta oraz najniższa cena wyróżniają nas na tle konkurencji. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Dodatkowo wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, służą poradą oraz pomocą w każdej kwestii. Wiedza oraz dostosowanie się do wymagań Klientów pozwala nam na:

  • ścisłe dotrzymanie umówionych terminów,
  • sprawny transport z załadunkiem,
  • szybką realizację zleceń,
  • najwyższą jakość usług,
  • tanie i fachowe wykonanie usługi,
  • kompleksowe pozbycie się zalegających odpadów.

Usługi realizujemy szybko i sprawnie. Jeśli nie wiedzą Państwo jak pozbyć się odpadów warto powierzyć tą czynność specjalistom. Wszelkie czynności związane ze zleceniem wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami dbając o środowisko naturalne. Wybieramy najlepsze miejsca przeznaczone do składowania odpadów.

Jeśli chcą Państwo wynająć kontener na gruz w Warszawie w niskiej cenie prosimy o kontakt 797 327 584. Gwarantujemy odbiór i wywóz gruzu tanio i w 100% bezpiecznie.

+48 797 327 584

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! Zadzwoń teraz!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godz.: 7:00 - 21:00

NASZE USŁUGI

Rozbiórki i wyburzenia

Wykonujemy szereg prac rozbiórkowo-wyburzeniowych obiektów o różnej konstrukcji i gabarytach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości sprzętów. W ramach usługi zajmujemy się także wyburzaniem ścian w domach, mieszkaniach oraz przedsiębiorstwach na terenie Warszawy i okolicznych miast.

Opróżnianie mieszkań i piwnic

Posiadamy odpowiedni transport oraz wyszkoloną ekipę, która kompleksowo i sprawnie zajmie się sprzątaniem mniej, jak i bardziej zagraconych piwnic i mieszkań. Przyjmujemy zlecenia od właścicieli małych i dużych mieszkań na terenie województwa mazowieckiego. Wyniesiemy stare, zbędne i zużyte gabaryty, sprzęt AGD i RTV, makulaturę i wiele innych rzeczy.

Sprzątanie działek

Usługę wykonujemy jednorazowo lub sezonowo w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy specjalistyczne czyszczenie działek, terenów zielonych, karczowanie krzaków i krzewów, koszenie traw, wycinkę drzew z korzeniami oraz wiele innych czynności. Po zakończeniu prac odbieramy i wywozimy odpady, pozostawiamy posprzątany i czysty teren.

Wywóz i utylizacja mebli

Pomagamy naszym Klientom w pozbyciu się niepotrzebnych i starych mebli oraz innych gabarytów zgodnie z obowiązującymi normami z odpowiednim zabezpieczeniem mienia. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Sprawnie i kompleksowo zajmiemy się także wywozem lub utylizacją zużytych mebli biurowych.

Sprzątanie poremontowe i pobudowlane

Specjalizujemy się w porządkowaniu po remontach starych i nowych obiektów oraz sprzątaniu po budowie. Wywieziemy gruz i inne odpady powstałe po remontach i budowach bez najmniejszej ingerencji Klienta. Posiadamy bogate zaplecze maszynowe oraz skuteczne i bezpieczne preparaty czyszczące.

Inne prace

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w innych usługach, które nie zostały wymienione, a dotyczą opróżniania obiektów, bądź wywożenia innych materiałów prosimy o kontakt. Rzetelnie poinformujemy o naszych możliwościach oraz cenach, na pewno dogadamy się w każdej kwestii.

1