797 327 584

sprzatanie działek

Sprzątamy działki oraz tereny zielone

nasz system 

 pracy

Firma Pewex proponuje kompleksowe usługi porządkowania terenów zielonych, w tym specjalistyczne sprzątanie działek, wykarczowanie krzaków, wycinkę drzew z wykopaniem karp, przycinanie gałęzi, traw i krzewów oraz dogłębne czyszczenie ogródków działkowych. Ponadto zapewniamy uprzątnięcie i wywóz powstałych odpadów organicznych, resztek roślinnych oraz liści i gałęzi drzew. Świadczymy usługę na terenie województwa mazowieckiego, szczególnie w Warszawie. Dokładnie i sprawnie doprowadzimy do porządku stare i niepielęgnowane działki przywracając im piękny wygląd oraz stwarzając idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w komfortowych warunkach. Profesjonalnie przygotujemy teren przed zakładaniem ogrodów.

Dodatkowo zapewniamy:

  • szybką i terminową realizację zlecenia,
  • konkurencyjne ceny,
  • indywidualne podejście do Klienta,
  • profesjonalne porządkowanie mniej i bardziej zapuszczonych działek,
  • dogadanie się w każdej kwestii.

Profesjonalna ekipa

Naszą kadrę tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o perfekcyjne i dokładne sprzątanie działek w Warszawie. Zadbamy o piękno działki bez żadnej ingerencji właściciela. Zdobyta wiedza oraz umiejętności w branży pozwalają nam w szybki, a zarazem efektywny sposób zająć się czyszczeniem działek. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt oraz dbamy o bezpieczeństwo. Cennik porządkowania terenu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta oraz powierzchni działki.

Oferujemy jednorazowe i regularne sprzątanie działek. W celu zamówienia usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego 797 327 584 lub do naszej siedziby – Warszawa, ul. Grodzieńska 22 m 69/70.